Гарантія та Повернення

Компанія "УкрСтройка" безпосередньо співпрацює з більш ніж 20 заводами-постачальниками будівельних матеріалів. Такий формат роботи дозволяє нам особисто гарантувати не лише якість послуг, що надаються нашою компанією, а й якість матеріалів, що представлені в онлайн-каталозі інтернет-магазину УкрБуд.

У нас Ви зможете придбати газобетонні блоки та інші види стінових блоків, цеглу, ЗБВ, сипучі матеріали, пиломатеріали, а також покрівельні, теплоізоляційні та інші матеріали. Є всі необхідні документи - сертифікати відповідності якості та безпеки продукції.

Гарантія якості від компанії "УкрСтройка"

Ми несемо відповідальність не лише за вихідну якість, а й за збереження нашої продукції. Ми забезпечуємо всі необхідні умови зберігання будматеріалів на складі відповідно до вимог. Зокрема, кліматичним умовам та температурному режиму, заявленим виробником. Крім того, перед відправкою товар ретельно оглядається нашими фахівцями з метою виявлення ушкоджень чи шлюбу.

Більшість товарів з нашого інтернет-магазину будматеріалів захищені гарантійними зобов'язаннями виробників продукції. Також наші фахівці проводять аудит продукції для перевірки заявлених виробником характеристик виробів та матеріалів.

Купуючи необхідні вам будматеріали та інструменти в інтернет-магазині УкрСтройка, Ви можете бути абсолютно впевненими в їх якості. Переконайтеся у цьому самі.

Можливість повернення придбаного товару

Компанія "УкрСтройка" гарантує можливість прийняти повернення товару протягом 14 днів з моменту його придбання за умови:

  1. Надання чека покупки;
  2. Збереження цілісності упаковки та товарного вигляду матеріалів.

Компанія не оплачує транспортні витрати по поверненню та заміні будівельних матеріалів.

При виникненні питань щодо гарантій якості та можливості повернення придбаного товару, зв'яжіться з представниками компанії будь-яким зручним для вас способом.

З повагою,

колектив інтернет магазину "УкрСтройка"

icon_teleg icon_viber icon_whatsapp icon_email icon_callback
Онлайн курсы ITОнлайн курсы IT